Lt En
+370 686 64396
info@e-svetaine.lt
Share

Interneto svetainės

Norite, kad jūsų verslas būtų žinomas ir greitai surandamas? Tuomet Jums reikia tapti žinomais ir internetinėje erdvėje. Lengvai valdomą, vizualiai puikiai atrodančią internetinę svetainę sukursime mes,  E-svetainė, kuri šia veikla užsiima jau nuo 2000-ųjų metų.

 

Nuodugniai įsigiliname į kliento poreikius, tuomet atsižvelgdami į finansines galimybes stengiamės pasiūlyti optimaliausią sprendimą. Pateikiame galimus sprendimus dėl individualaus dizaino, taip pat žiūrime ką galėtume pasiūlyti iš šabloninių dizaino variantų, kuriuos galėtume nupirkti ir esant poreikiui šiek tiek patobulinti. Parenkame  tinkama atviro kodo turinio valdymo sistemą, kuri labiausiai atitiktų kliento poreikius.

 

Dirbame su šiomis turinio valdymo sistemomis:

 

 

  • WordPress, 
  • OpenCart, 
  • PrestaShop, 
  • Magento. 

 

Dirbame ir su alternatyviomis platformos tokiomis kaip Facebook page, Google Sites, Shopify, SqaureSpace, Wix.com ir pan. 

 

Viena pagrindinių mūsų veiklos sričių yra interneto svetainių bei elektroninių parduotuvių kūrimas. Šioje srityje dirbame jau daugiau nei dešimt metų ir esame paruošę ne vieną kokybišką internetinę svetainę bei elektroninę parduotuvę, kurios skiriasi savo specifika, pobūdžiu bei išvaizda. Todėl mūsų darbai kalba už mus:

 

www.idune.lt
www.rsd.lt
www.cikipukipajurys.lt
www.santera.lt
www.liregus.lt
www.varduva.lt
www.magnaplast.lt
www.soliris.lt

 

Norėdami plačiau susipažinti su mūsų kūrybos vaisiais šioje srityje, spauskite čia...