Lt En
+370 652 00988
info@e-svetaine.lt
Share

Turinio valdymo sistemos TVS

Svetainės arba elektroninės parduotuvės kūrimas prasideda nuo turinio valdymo sistemos (TVS) pasirinkimo. Neturint patirties šioje srityje, pasirinkti tinkamiausią yra keblu, nes jų yra labai daug. Tad TVS rinkimosi klausimais patartina kreiptis į profesionalą. Jei norite suprasti apie ką kalbame, daugiau informacijos rasite čia:
plačiau apie turinio valdymo sistemas.

Atsižvelgiant į tam tikrus jūsų svetainės aspektus padėsime išsirinkti labiausiai tinkantį variantą. Galime pasiūlyti savo kurtas ir ištobulintas TVS si.te.Admin arba Web Dev. Taip pat atviros licenzijos turinio valdymo sistemas: WordPress, PrestaShop ir Magento.

Norint turėti lengvai valdomą internetinę svetainę reikia pradėti nuo turinio valdymo sistemos (TVS) pasirinkimo. Mūsų darbas padėti išsirinkti Jūsų projektui tinkamiausią. Siūlome platų TVS pasirinkimą. Savo sukurtus TVS (si.te.Admin ir Web Dev), kuriuos galime tobulinti ir keisti pagal kliento poreikius, ir atviro kodo TVS (WordPress, PrestaShop, Magento.) Kokią turinio valdymo sistemą rinktis tikslingiausia, padėsime nuspręsti išsiaiškinę projekto funkcionalumo niuansus.