Lt En
Share

Apie mus

E-svetainė kolektyvas veiklą pradėjo 2000 metais. Mes vienijame progresyvius, inovatyvius,  labai aukšto lygio IT srities specialistus ir dizainerius, turinčius nemažesne kaip 5 metų darbinę patirtį. Per šiuos metus mes matėme ir išgyvenome  2 didžiąsias krizes. Nei per jas, nei po jų nei vienas mūsų klientas nebuvo paliktas likimo valiai. Todėl kaip gamintojai mes esame labai patikimi ir ilgalaikėje perspektyvoje. Mes galime atsakingai ir kokybiškai vykdyti mūsų sukurtų projektų priežiūrą. Taip pat į mus visada galėsite kreiptis, jei svetainę reikės tobulinti, papildyti funkcijomis, ar pataisyti jei atsirastų koks nors gedimas.

 

Juridine prasme esame lankstūs, sutartis ir sąskaitas galime pateikti mūsų įmonės "Jauna Reklama" arba individualios veiklos vardu.

 


Šiek tiek apie mūsų darbą ir jo specifiką kuriant interneto svetaines ir elektronines parduotuves

 

Kokybiškas internetinių parduotuvių ir svetainių kūrimas pirmiausiai reikalauja profesionalaus klientų pageidavimų išgryninimo, sudėliojant juos į finansinių ir techninių galimybių rėmus. Šio etapo metu, mes nuodugniai įsigiliname į kliento poreikius, tuomet atsižvelgdami į finansinius resursus stengiamės pasiūlyti optimalius sprendimus. Pateikiame galimus sprendimus dėl individualaus dizaino, taip pat žiūrime ką galėtume pasiūlyti iš šabloninių dizaino variantų, kuriuos galėtume nupirkti ir esant poreikiui šiek tiek patobulinti. Vėliau parenkame atviro kodo turinio valdymo sistemą, kuri labiausiai atitiktų jūsų poreikius ir nebūtų per daug sudėtinga valdyme, taip pat atsižvelgiame į numatomus lankytojų srautus. Renkamės iš šių TVS sistemų: WordPressOpenCart, PrestaShopMagento. Jeigu šiame etape paaiškėja, kad mes netelpame į pageidaujamus finansinius rėmus, nagrinėjame alternatyvas, kurias pateikia tokios platformos kaip Facebook (nagrinėjama alternatyva Facebook page), Google (nagrinėjama alternatyva Google Sites), Shopify, SqaureSpace, Wix.com ir pan. Kiekviena iš šių platformų turi savo specifiką, funkcinių įrankių rinkinį ir t.t. Be to dalis jų savo paslaugas siūlo nemokamai, o kitos prašo mėnesinių arba metinių įmokų. Šiaip ar taip, mes manome, kad šiuo metu Lietuvoje nagrinėjame plačiausią galimybių spektrą, norėdami patenkinti kliento poreikius už optimaliausią bei pagristą biudžetą. 

 

Kai sėkmingai įveikiam pirmąjį etapą, t.y. išgryninam visus kliento poreikius ir pasirenkam optimaliausią kelią jų įgyvendinimui, ateina laikas antrajam etapui. Jo metu mes surenkam komandą, kuri dalyvaus realizuojant projektą. Jeigu svetainė ar parduotuvė bus realizuojama atviro kodo TVS pagrindu, komandą kaip taisyklė sudarys, - projekto koordinatorius, dizaineris, programuotojas ir testuotojas. Jeigu projektas bus realizuojamas pasirenkant alternatyvias technologijas, tokias kaip Facebook, Google, Shopify, SqaureSpace ar Wix.com, komandą sudarys, tik projekto vadovas, kuris esant poreikiui naudosis kitų sričių specialistų pagalba iš anksto numatytu valandiniu įkainiu. 

 

 

Mūsų sukurtos interneto svetainės gali turėti automatinę SEO optimizaciją paieškos sistemoms. Automatinė optimizacija kur kas geriau nei rankinė, nes ji atsižvelgia į visą svetainės struktūrą ir sukuria tam tikrą SEO hierarchiją realiu laiku atsižvelgdama į visus atliekamus pakeitimus. Tam nereikia jokių papildomų žinių ar tai žmogaus (specialisto) įsikyšimo.

Automatinės optimizacijos pasėkoje šie mūsų projektai stovi labai aukštai google paieškos rezultatuose:

 

 

Norint sukurti kokybišką projektą, bet kuriuo atveju reikia remtis konkrečios srities dideliu žinių bagažu, praktine patirtimi ir gerai išdirbta darbo bei komunikavimo sistema. Visa tai mes turime. Tai parodo ir didelis kiekis mūsų sukurtų įvairaus sudėtingumo IT projektų žr. menių punktą MŪSŲ DARBAI. Dėl šių priežasčių, tokį atsakingą darbą, kaip jūsų veidą, ar tai funkcinį įrankį internete (Web projektą) derėtų patikėti senai šioje srityje dirbantiems profesionalams, kokiais drąsiai galime sakyti esame.

 

Mes kuriame lengvai valdomas, vizualiai puikiai atrodančias prezentacines interneto svetaines, funkcionalias elektronines parduotuves, bei užtikriname sklandų jų veikimą ateityje. Per daugelį metų interneto svetainių ir internetinių parduotuvių kūrimo srityje, bei jų priežiūroje padarėme tikrai daug. Sukūrėme per 800 įvairių IT projektų, o internetinėje erdvėje patalpinome daugiau nei 500 svetainių ir e-parduotuvių.

 


Ką mes darome?

 

E-svetainės komanda siūlo ypač kokybiškas, poreikius atitinkančias ir laiku atliktas paslaugas:

 

Pateikiame šiek tiek darbų pavyzdžių (kitus darbus galite pasižiūrėti skiltyje MŪSŲ DARBAI):


Elektroninės parduotuvės Internetinės svetainės
www.knygulangas.lt www.idune.lt
www.liregus.lt www.varduva.lt
www.buongiorno.lt www.magnaplast.lt
www.reavita.lt www.soliris.lt
www.a11.lt www.arko.lt
www.merlana.lt www.leanlietuva.lt
www.jusena.lt www.alytus-tourism.lt
www.vertejuvelyrika.lt www.idune.lt
www.bionaturoaze.lt www.margunas.lt

 

Mes esame strateginiai partneriai ir atstovai dviejų didžiausių internetinių atsiskaitymo įmonių:

Paysera.lt ir foxtransfers.lt. Todėl mūsų klientai gauna ypatingas sąlygas šių internetinių mokėjimų paslaugoms. Taip pat mes esame strateginiai partneriai  UAB „Interneto vizija", kuriai priklauso serveriai.lt, dedikuoti.lt ir pro.hostingas.lt

 

Tikimės, kad dirbdami kartu pasieksime aukščiausių rezultatų!