Lt En
Share

Apie mus

Įmonė „Jauna Reklama" veikia jau daugiau kaip 15 metų. Per šiuos metus mes matėm ir išgyvenom  2 didžiąsias krizes. Todėl galime drąsiai teigti, kad esame tvirti ir patikimi. Garantuojame, kad mūsų klientai neliks be priežiūros. Į mus visada bus galima kreiptis, jei svetainę reikės tobulinti, papildyti funkcijomis, pataisyti, ar jei atsirastų koks nors gedimas.


Internetinių elektroninių parduotuvių ir interneto svetainių kūrimas reikalauja meninio supratimo, gebėjimo projektuoti jų struktūrą ir valdymą (ji turi būti draugiška ir patogi lankytojui ir jos prižiūrėtojui), SEO standartų suvokimo, programavimo išmanymo, turinio valdymo sistemų pažinojimo ir dar daugelį kitų dalykų. Dėl šių priežasčių, tokį atsakingą darbą, kaip jūsų veidą, ar tai funkcinį įrankį internete (Web projektą) derėtų patikėti į profesionalų rankas. „Jauna Reklama" - šioje srityje dirba jau daugiau kaip 15 metų, tad galime pasigirti didžiuliu žinių ir patirties bagažu. Klientams siūlome ypač kokybiškas, poreikius atitinkančias ir laiku atliktas paslaugas: elektroninių parduotuvių ir interneto svetainių kūrimą, informacinių portalų programavimą, serverių nuomą svetainių talpinimui, o taip pat logotipų ir banerių kūrimą.


Mes dirbame su atviro kodo turinio valdymo sistemomis: WordPress, PrestaShop, Magento, Drupal, Jumla ir t.t. Užsakovams taip pat galime pasiūlyti rinktis iš dviejų mūsų kurtų turinio valdymo sistemų WebDev ir si.te.Admin. Kokią turinio valdymo sistemą rinktis tikslingiausia, mes jums patarsime, kai tik susipažinsime su jūsų būsimo WEB projekto funkciniais poreikiais ir numatomais lankomumo srautais.


Mes kuriame lengvai valdomas, vizualiai puikiai atrodančias prezentacines interneto svetaines, elektronines parduotuves, informacinius portalus, o taip pat užtikriname sklandų jų veikimą. Per daugelį metų interneto svetainių ir internetinių elektroninių parduotuvių kūrimo srityje bei jų priežiūroje padarėme tikrai daug. Sukūrėme per 1000 įvairių interneto projektų, internetinėje erdvėje patalpinome daugiau nei 600 interneto svetainių.


Visada stengiamės būti lankstūs ir visapusiški, klientui pateikiame optimaliausią sprendimą kainos ir kokybės prasme, atsižvelgdami į numatomus realius poreikius.


Mūsų sukurtos interneto svetainės turi automatinę SEO optimizaciją paieškos sistemoms. Automatinė optimizacija kur kas geriau nei rankinė, nes ji atsižvelgia į visą svetainės struktūrą ir sukuria tam tikrą SEO hierarchiją realiu laiku atsižvelgdama į visus atliekamus pakeitimus. Tam nereikia jokių papildomų žinių ar tai žmogaus (specialisto) įsikyšimo.

 

Atomatinės optimizacijos pasekoje šie mūsų projektai stovi labai aukštai google paieškos rezultatuose:

 

Pateikiame šiek tiek darbų pavyzdžių:


Elektroninės parduotuvės Internetinės svetainės
www.knygulangas.lt www.idune.lt
www.liregus.lt www.varduva.lt
www.buongiorno.lt www.magnaplast.lt
www.reavita.lt  
www.a11.lt www.arko.lt
www.merlana.lt  
www.jusena.lt www.alytus-tourism.lt
www.vertejuvelyrika.lt  
www.bionaturoaze.lt www.margunas.lt

 

Mes esame strateginiai partneriai ir atstovai dviejų didžiausių internetinių atsiskaitymo įmonių:

Paysera.lt ir foxtransfers.lt. Todėl mūsų klientai gauna ypatingas sąlygas šių internetinių mokėjimų paslaugoms. Taip pat mes esame strateginiai partneriai UAB „Hostex" ir UAB „Interneto vizija",kuriai priklauso serveriai.lt, dedikuoti.lt ir pro.hostingas.lt

 

Tikimės, kad dirbdami kartu pasieksime aukščiausių rezultatų!